Savo namų dekoravimo procese visada svarbu atkreipti dėmesį į smulkias detales – tai interjero aksesuarai. Žinoma, esminiai elementai, tokie kaip spalvinė tema ar pagrindiniai baldai, yra svarbūs. Visgi dažnai smulkūs interjero aksesuarai, kaip pagalvėlės ar akį traukiantys nebanalūs karnizai sukuria jaukumą ir gerą namų aurą.

 

Kaip pasirinkti interjero aksesuarus?

 

Namų interjero kūrimas gali būti kupinas streso tiems, kurie nėra per daugiausiai susidūrę su dizainu. Atskleisime jums didžiausią paslaptį, kas namuose kuria jaukumą ir grožį – tai detalės! Aksesuarai gali atskleisti Jūsų savitumą, skonį, suteikti originalumo ir džiuginti kasdien. Žemiau rasite mūsų patarimus, kaip išsirinkti namų aksesuarus, geriausiai tinkančius JUMS!

Rinkitės kokybę, ne kiekybę. Masiškai gaminami daiktai yra pigūs ir lengvai pasiekiami artimiausioje parduotuvėje, tačiau ar jie yra tai, kuo jūs norite užpildyti savo namus ir gyvenimą?

Kalbant apie kambario aksesuarus, mažiau dažnai yra daugiau. Vienas iš specialiai parinktų, unikalių daiktų gali tikti geriau jūsų namuose nei daugybė mažų beverčių smulkmenų.

 

Nepamirškite proporcijų! Mes turbūt visi esame lankęsi namuose, kuriuose stadiono dydžio kambaryje puikuojasi pašto ženklo dydžio kilimas. Ir matę nejaukias sienas, kuriose kaba pernelyg didelis paveikslas, taip rodos net dusindamas erdvę. Prieš pasirinkdami aksesuarus, skirkite laiko proporcijoms tam, kad išsiaiškintumėte, kas labiausiai tinka jūsų erdvėje.

 

Suderinkite tekstūras ir spalvas. Šiais laikais dizaine (ir gyvenime) karaliauja minimalizmas, ramios spalvos, neiššaukiantys interjerai. Tokie variantai yra saugiausi, jei negalite sau leisti nusisamdyti dizainerio. Ką daryti, jei jums trūksta išskirtinumo? Teisingai – saviraiškai panaudokite ryškesnius ir įdomesnių tekstūrų aksesuarus. Geriausia yra tai, kad aksesuarus lengvai ir sąlyginai pigiai galima keisti, kad atitiktų kintančias nuotaikas, stilius ar sezonus.