Kavinė Ibrahim

IBRAHIM maistas jau garsėja visoje sostinėje savo kokybe, patraukliomis kainomis ir estetika. Jūsų pageidavimu, mielai surengsime smagią bei ilgai atmintyje išliksiančią šventę, kuri atitiks visus jūsų reikalavimus.

  • Švenčių ir gedulingų pietų kainos – be gėrimų nuo 10 Eur.
  • Išvažiuojamųjų švenčių kainos derinamos individualiai.
  • Pobūvius surengsime iki 60 asmenų.
  • Furšetai – iki 90 asmenų.
  • Išvažiuojamasias šventes organizuojame visoje Vilniaus miesto teritorijoje iki 100 asmenų.

Pačioje Vilniaus širdyje įsikūrusi kavinė IBRAHİM turbūt yra tinkamiausias pasirinkimas ieškant komfortiškos vietos organizuojamam pokyliui ar gedulingiems pietums. Siūlome erdvią salę, kondicionuojamas patalpas. Rengiant pobūvius kavinės IBRAHIM personalas mielai pasirūpins muzika, jei tik to pageidausite. O taip pat interjero papuošimu, vakaro vedėju (-a). Privati stovėjimo aikštelė miesto centre jums nieko nekainuos – viskas jūsų patogumui; Pageidaujant, specialus meniu sudaromas pagal kliento norus bei pageidavimus.

Laukiame jūsų Kalvarijų g. 24A, Vilnius

Tel.(8 5) 2731743, (8 5) 2731738

Tel. mob. +370 655 22300, + 370 613 66308

El. p. info@ibrahim.lt

Dar abejojate? Kavinėje IBRAHIM absoliučiai visas maistas yra gaminamas tik iš aukščiausios kokybės produktų, visks ruošiama vietoje ir niekada nenaudojami užšaldyti produktai. Mūsų gaminamas maistas gardinamas specialiais prieskoniais iš Turkijos. Kavinėje dirba tik daugiau kaip dešimt metų patirties turintys virėjai, jie gerai žino, ką gardaus pagaminti furšetams, banketams, gedulingiems pietums ir šventėms, kad kokybė keliais kartais pranoktų kainą. Tai pat turime platų vegetarišką meniu. Mėgstantys ieškoti ir atrasti naujus skonius  turėtų įsidėmėti žodį IBRAHİM. Prie patiekalų galėsite paragauti ir autentiškų turkiškų gėrimų – Ayran (gaivaus jogurto gėrimo) arba turkiškos arbatos.