Ibrahim užuolaidų salonas yra įsikūręs pirmąjame pasažo „Ibrahim“ aukšte ir veikia jau nuo 1995 m.

Miesto širdyje esantis prabangus  salonas pasižymi tuo, jog čia apsilankę kiekvieną kartą rasite didelę kokybiškų užuolaidų pasiūlą. ir paslaugius, malonius darbuotojus, kurie padės išsirinkti geriausiai Jums tinkančius gaminius.
Tai dieninės, naktinės, vaiko kambario, nedegios užuolaidos, bei audiniai baldams.

Užuolaidų salono telefono Nr. 865522300

Mūsų darbai:

Nauji audiniai:

 

Kaip išsirinkti užuolaidas?

Užuolaidos yra tai ko jums reikia, jei norite turėti jaukius namus, į kuriuos miela sugrįžti kasdien. Jos gali užpildyti patalpas švelnia prigesinta saulės šviesa ar savaitgalio rytais apsaugoti Jūsų miegą nuo menkiausio spindulėlio. Nepamirškite, kad užuolaidos – ilgalaikė investicija, tinkamai parinktos jos tarnaus ne vienus ir ne dvejus metus. Mūsų komanda pataria, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, renkantis šią interjero detalę.

Spalva – vienas svarbiausių kriterijų. Derinkite užuolaidas prie kambario interjero, pastarosios turi jį darniai papildyti, o ne tapti iššaukiančiu dėmesio centru. Taip pat prisiminkite, kad ilgainiui saulė gali paveikti audinį, tad šiek tiek rizikuojate besirinkdami labai ryškias spalvas.

Medžiaga turėtų atitinkti kambario paskirtį. Svetainėje rinkitės lengvesnį audinį, kadangi norėsite šviesos. Štai miegamajame idealiai tiks sunkios medžiagos storesnės užuolaidos.

Ilgis. Kabindami karnizą gerokai aukščiau, nei lango pradžia, optiškai paaukštinsite patalpą ir suteiksite dramatiškumo. Įprastai dizaineriai kabina šešiais coliais aukščiau, nei lango pradžia. Plotį sužinosite išmatavę langą ir pridėję po aštuonis colius iš abiejų pusių. Tradiciškai, užuolaidos turėtų siekti žemę, o jei norite rytais apsisaugoti nuo saulės spindulių – rinkitės keliais coliais ilgesnes.

Kaip prižiūrėsite užuolaidas? Būtinai išsiaiškinkite, ar jūsų išsirinktas užuolaidas galima skalbti skalbimo mašinoje. Kartais patingėjimas nunešti į valyklą gali sugadinti ir geriausios kokybės užuolaidas.

Iš anksto žinokite biudžetą. Geriausias pasirinkimas yra unikalios ir specialiai Jums siuvamos užuolaidos, tačiau toks variantas dažnai yra brangesnis. Žinodami, kokia sumą ketinate išleisti, žinosite, žiūrėti į jau pasiūtas užuolaidas ar siūti nuo nulio.

Galiausiai, jei kyla dar klausmų, prisiminkite – profesionalas visada žino geriau. Skambinkite, o dar geriau – ateikite. Pasidalinsime savo žiniomis ir parinksime tobulą variantą būtent Jūsų namams.